20 Ocak 2014 #2243928

Baymak Servisi Parça Temininde Çok Yavaş

Baymak'ın üretmiş olduğu Lambert 310/310T kombim için 31 Aralıkta Arıza bildirdim. 1 Ocak 2014 tarihinde servis görevlileri gelip arıza tespiti yaptı ve arızalı parçayı tespit etti. Ellerinde olmadığını sipariş çekeceklerini söylediler. Bugün 19 Ocak olmasına rağmen parça getirip takılmadı. Defalarca aramama rağmen kombim tamir edilmedi ve bu kış günü soğukta oturuyorum.
Baymak benim için büyük mağduriyet oluşmuştur, şikayetçiyim.Anlayacağınız Baymak kelimesinden anlamam gereken baymakmış, baydı..

Volkan 318 Okunma

Cevaplar

  • Volkan'ın Teşekkür Mesajı24 Eylül 2014

    Baymak firmasından bir bayan bu iş ile özel olarak ilgilendi, servis ve fabrika arasında koordinasyonu sağlayarak ürünümün kısa zamanda tamir olmasını sağladı.

  • Baymak Temsilcisi26 Ocak 2014

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden; 25.01.2014 tarihinde tüketicimizin adresine gidilerek ilgili yedek parçanın teslimatı yapılmıştır. Tüketicimizle teyitleşme yapılmış, memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;

  • Baymak Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Tüketicimiz, Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön