19 Temmuz 2017

Baymak Servisi Klimayı Monte Etmedi...

Baymak Elegant Plus A++ 12000 klimam bana ulaştıktan sonra maalesef eve gelen Baymak servisine klimamı taktıramadım. Gerekçe ise (4,5m*6m) = 27 m2 olan odam için klimanın yetersiz kalacağı ve bu odaya bu klimayı takarlarsa klimanın garanti dışı kalacağı ve ücretsiz montajla aldığım bu ürüne montaj ücreti de ekleyeceklerini belirttiler. Genel müdürlük ile konuyu görüştüğümde yetkili birinin dönüş yapacağını söylediler fakat tenezzül edipte dönen kimsede olmadı. Başka klima markalarıyla yaptığım görüşmede odamın bilgilerini verdikten sonra 12000'lik cihazın takılabileceğini ve garanti dışı kalması gibi bir olayında söz konusu olmadığını söylediler. Yarında Baymak'taki yetkili kişi bana telefonla dönmezse bende şu anda koridorda yatan bu klimayı iade etmeyi ciddi ciddi düşüneceğim.

Kürşat 1.302 Okunma

Cevaplar

  • Kürşat19 Temmuz 2017

    Bugün Baymak genel merkezden dönüş sağlandı fakat genel merkezde 27 m2 ye 12000 lik cihazın takılırsa garanti kapsamı dışına çıkacağında ısrarcı. Diğer klima markaları 27 m2 odaya 12000 BTU luk cihazın kurulumu uygundur garanti kapsamı dışında kalmaz derken Baymak'ın bu ısrarını anlamak zor sanırım klimalarına güvenleri yok. Ayrıca son görüşmemiz üzerine klimayı iade ettim. Olan ziyan olan 2 günüme ve Baymak servise sırf eve gelip klimayı takamayacaklarını belirttikleri için verdiğim 30 TL'ye oldu.

  • Baymak Temsilcisi19 Temmuz 2017

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön