15 Şubat 2013

Baymak Servisi Kaba!

6 ay önce aldığım Baymak Falke yoğuşmalı kombinin yarım saatte bir su basıncının düşüyordu ve servis arızanın tesisattan olduğu söyledi, dışarıdan servis çağırıp tesisata baktırdık ve herhangi bir delik-kaçak tespit edilemedi.


Servis tekrar geldi ve arızanın yoğuşma esanjöründen(delik) olduğunu tespit etti. Parçanın fabrikaya gönderilip onayı alınmadan takılamayacağını bildirdi.Fabrikadan Bölge Müdürü ** Bey'i aradım durumu izah ettim.


Havalar soğuk hastamız var araya da hafta sonu giriyor, parçanın bugün değiştirilmesi konusunda rica bulundum.Fakat şahsın bana verdiği cevap ''üşümek istemiyorsan parasını ver parçayı taktir'' oldu ! 6 aylık kombi ve 7 yıl garantili Baymak'a yakışmıyor.

Mehmet 163 Okunma

Cevaplar

  • Baymak Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden gerekli işlemler gerçekleştirilmiştir. Tüketicimizden konu hakkında teyit alındı. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

  • Mehmet18 Şubat 2013

    Hiçbir görüşme yapılmadı, 5. gün ve kombi halen tamir edilmedi. Baymak aldığım için inanılmaz pişmanım ve bu mesajı okuyan herkesede tavsiyem Baymak ı kapıdan içeri sokmayın.

  • Baymak Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden gerekli görüşmeler tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Konu takip aşamasındadır. Bilgileerinize sunarım. Saygılarımla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön