03 Aralık 2013

Baymak Servisi Hizmet Vermiyor!

Samsun Merkez Baymak Yetkili Servisi Karadeniz Servis ve Teknik Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. T** Ü** E**ile 2011 yılında yalnızca vanayı açmak için bizden haksız talep edilen o sene ki 50 TL servis bedelini kabul etmedik. Servis ile tüm çabalarımıza rağmen mütabakat sağlayamadık. Bu gün itibari ile (02. 12. 2013) tekrar arızalanan kombimize bu bedel ödenmeden bakım yapmayı kabul etmiyorlar ve kışta kıyamette bizi mağdur ediyorlar.


Kendileriyle yaptığımız geçmişe yönelik borcun tartışılmasını ise hiçbir şekilde kabul etmeyerek, bu üstünlüklerini müşteri ilişkilerinin menfaatine değil tamamen şantaj yaparak kullanıyorlar. Verirseniz verin yoksa gelmiyoruz diyerek telefonu kapattılar.

Mustafa 175 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa09 Aralık 2013

  Baymak ürünlerini tercih etmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kere daha anladık.

 • Baymak Temsilcisi05 Aralık 2013

  Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden; tarafımızdan arama yapılmış ancak ulaşılamamamıştır.Tüketicimizin şikayeti yetkili servisimize aktarılarak sorun giderilmiştir.04.12.2013 tarihinde tüketicimizle teyitleşme yapılmış, sorunun giderildiğini ve memnun olduğunu tarafımıza iletmiştir Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;

 • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı04 Aralık 2013

  Tarafızma irtibata geçilmemesine rağmen sorunumuz baymak tarafından çözülmüştür. Kendilerine buradan çok teşekkür ediyoruz.

 • Baymak Temsilcisi03 Aralık 2013

  Sn Tüketicimiz, Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön