22 Ocak 2014

Baymak Servisi Fan Arızası İçin Dönüş Yapmadı

Garantili Baymak falke 24 marka kombimiz E160 kodu verip bozuldu. Yetkili servisi aradım, gelip yaptığı kontroller neticesinde fanın sürekli çalıştığını, bu nedenle fanı fabrikasına göndereceğiz diyerek söktü götürdü. 17.01.2014 tarihinden beri kış döneminde ne sıcak su, ne de ısıtma var.

Servisin verdiği İstanbul telefonunu açan kişiler teknik servis fana bakıyor size dönecekler diyor. 21.01.2014 bugün itibari ile hala arayan soran, gelen giden yok. Kızım da hasta öksürüp duruyor, şimdi iyice hasta olacak. Yetkili serviste fan olsa yerine takılacak çalışacak, nasıl iş anlamadık. Bir yetkili okusa da konuyu çözse. Baymak gibi köklü olduğunu düşündüğüm bir firma insanları mağdur etmemeli.

Hüseyin 314 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin'in Teşekkür Mesajı23 Ocak 2014

    Bugün (23.01.2014) Samsun baymak yetkili servisinden aradılar. Gelip, Kombimize yeni bir fan taktılar. Şu an kombi çalışıyor. www.sikayetvar.com sitesi ilgililerine ve sesimizi duyan Baymak ilgililerine çok teşekkür ederiz.

  • Baymak Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sn Tüketicimiz, Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön