31 Ekim 2016 #6823302

Baymak Servis Yetersizliği!

Almış olduğum Baymak marka kombi için ilk çalıştırma adı altında servis çağırmamız gerektiğini söylediler ve ben de çağırdım. İlk çalıştırma adı altında gelinen servis yetkilileri aynı zamanda kombimi de bana tanıtması anlatması gerekiyor ki üstündeki tuşların + işaretinin artırma - işaretinin düşürme gibi kısmını anlatıp gittiler. Kullanma kılavuzunda daha ayrıntı anlatıyor gerçekten. Basıncı düştüğünde nereden artırdığımı bile göstermeden ciddiyetsiz iş yapıp gittiler ve sonuç olarak dün kombim çalışmadı. Soğukta oturmak zorunda kaldım. Çağrı merkezini aradığımda ise kendilerinin bir şey yapamayacağını servisin en erken 1 gün sonra gelebileceğini iletti. Servis ücreti de cabası tabi ki. Şimdi ilk çalıştırma adı altında gelen yetkilinin görevi kombiyi çalışır hale getirmek değilse amacı nedir? Gelip + ve- tuşlarını anlatmaksa gerek yok kılavuzda daha ayrıntılı anlatıyor.

Mehmet 1.388 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı18 Kasım 2016

    Semra Hanım'a ilgi ve alakalarından dolayı ve tam olarak müşteri memnuniyeti sağlaması için ne gerekiyorsa yaptığı için teşekkür ederim.

  • Mehmet18 Kasım 2016

    Son konuşmamızdaki yaklaşımlarından dolayı, müşteriyi dinleme, anlama ve memnun etmedeki çabaları ve ürettiği çözümden dolayı Semra Hanım'a teşekkür ederim.

  • Baymak Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön