30 Temmuz 2013
#1930286

Baymak Servis Randevu Verip Gelmiyor!

26.7.2013 Cuma günü 4440235'den Baymak kombi bakımı için randevu aldım. Tüm gün beklememe rağmen servis gelmedi. Çağrı merkezini arayarak saat 6'dan sonra evde bulunmayacağımızı kaydettirdim. Tüm cumartesi evde hapis kaldık. Çağrı merkezine şikayet etmek istediğimde tamam ilgileniyorum diye 5 dakika telefonda müzik dinlettiler.


Geçen sene de randevu almıştık, geldiklerini iddia ederek ve evde bulamadıklarını söyleyerek, bir sonraki gelişlerinde 5 yıllık garantim olmasına rağmen 30 TL servis ücreti almışlardı. Hem bu şekilde tehdit ediyorlar , hemde randevu verip gelmiyorlar.

Okan Okan 152 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Baymak Temsilcisi03 Ağustos 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden tarafına detaylı bilgi aktarılmıştır. Tüketicimizden alınan ücrette herhangi bir hata söz konusu değildir. Ancak tüketicimizin şikayet etmesi üzerine sadece memnuniyet için güncel değeri daha yüksek olmasına rağmen ekstra yıllık bakım hediye edilmiştir. Ek garanti süresini 1 yıl daha uzatma durumu söz konusu değildir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

  • Okan02 Ağustos 2013

    1. Firma yetkilisi önce mağduriyetimi onayladı ve bana 1 sene daha ek garanti süresi vermeyi teklif etti. Yaşadığım mağduriyetin karşılığı olabilir düşüncesi ile kabul ettim. Fakat sonra bunun karşılığında şikayetvar.com'daki şikayetimi silmemi istediler. Bir nevi pazarlık, yani diyorlarki biz müşteriyi böyle satın alırız. Benim Baymak'tan beklentim bir özür, bir dahaki sefere daha iyi bilgilendirme ile mağdur edilmeme, ve randevu verildikten sonra adreste bulunamama durumunda 30 lira ücret alındığını müşteriye gerek sitelerinden yazılı şekilde gerekse randevu alınırken uyarı olarak sözlü şekilde müşteriye bildirmelerinin sözüydü. 2. Baymak'tan memnun değilim. Özellikle de müşteriye olan yaklaşımlarından ötürü.

  • Baymak Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden en kısa sürede tarafına dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hİzmetler Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları