21 Mart 2016

Baymak Rezistans Arızası Garanti Kapsamına Girmiyor!

Baymak'tan almış olduğumuz 50 lt. Termosifonu 1 yıl boyunca herhangi bir sıkıntı yaşamadan kullandık ancak, cihaz arızalandı. Yetkili servis sorunun termosifondan kaynaklı olduğunu bize iletti. Buraya kadar bir sıkıntı yok, arıza olabilir elbette ancak asıl film bundan sonra başlıyor! Servis yetkilisi problemin rezistanstan kaynaklı olduğunu ve kireçlenme yaptığı için garanti kapsamı dışında "150 TL" ödeme yapmamız gerektiğini iletti. Biz de Bodrum bölgesinde suların tamamının kireçli olduğunu ve bunda herhangi bir kullanıcı kusuru olmadığını hem yetkili servise hem de çağrı merkezinde çalışan, çok affedersiniz üslubu saygısızca ve tehditkar olan görevliye anlatmaya çalıştık ancak, herhangi bir sonuç alamadık. Sonuç olarak "150 TL" ödeme yapmaya zorlandık ve de yaptık. Yapılan ödemenin tarafıma geri iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde yasal yollardan hakkımı arayacağımı belirtmek isterim.

Sadık 959 Okunma

Cevaplar

 • Sadık05 Nisan 2016

  Sosyal medyadan da bu firma ile ilgili paylaşımlarıma ulaşıp, daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayarak mağduriyetleri azaltmama ve daha fazla kişiyi kandırmalarına engel olmama yardımcı olabilirsiniz.

 • Sadık21 Mart 2016

  Az önce tarafıma dönüş yapıldı ve herhangi bir şekilde mağduriyetimi gideremeyeceklerini belirttiler. Bir daha hiçbir Baymak ürünü evimden içeri giremez, kimseye de tavsiye etmiyorum!

 • Sadık21 Mart 2016

  Elimde ödeme ile ilgili fatura mevcut, 1 yılda bu şekilde bir arıza çıktı, her yıl 150 TL ödeme yapacak olduktan sonra Baymak almanın herhangi bir cazibesi yok. Tüketicinin burada bir kabahati yok, eğer bunu karşılamayacaksanız bu bölgede bu ürünü satmamanızı tavsiye ederim zira suların tamamı kireçli ve kimse bu şartlarda ürününüzü satın almaz. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamanız mümkün değil. İvedilikle dönüş yapmanızı rica ederim, gün içerisinde bu durumu sosyal medyada da paylaşmaya başlayacağım.

 • Baymak Temsilcisi21 Mart 2016

  Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön