06 Şubat 2014 #2263737

Baymak Parasını Verdiğimiz Termosifonun Kurulumunu Yapmıyor

Kasım ayında aldığımız 2 adet termosifon için aynı gün içinde ödeme yaptığımız halde 2 ay boyu montajımızın gerçekleşmemesi, montaj yapacak kişiyle geleceği günü belirlediğimiz halde gelmemesi olayı defalarca tekrarlanmış ve iki ay sonra semtimize montaj yapmadığını söylemiştir.


Ürünü iade etmek istediğimizde ise yetkililerin umursamaz üslup takınarak iki hafta boyu bizi oyalamaları, paramızı bekletmeleri ve yetkili kişi S** Hanımla telefon görüşmemiz sırasında telefonu yüzüme kapatma hakaretinde bulunulmuştur. Büyük mağduriyetimden ve kurumsal olduğunu söyleyen bir firmanın '2 adet termosifon için o semte kimseyi gönderemem' diyerek müşteriyi küçümsemelerinden dolayı şikayetçiyim.

Ayşenur 787 Okunma

Cevaplar

  • Baymak Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden; gerekli bilgilendirme yapılmış, Geçmiş dönem borcu olması sebebiyle kesinti yapılarak tüketicimize ücret iadesi yapılmıştır. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;

  • Ayşenur10 Şubat 2014

    Baymak firmasıyla ilgili tek alışverişimiz bu iki adet termosifon değildir.Geçen sene Kuran Kursu için almış olduğumuz yüksek meblalı ürünlerin ödemesi yapılırken 360 TL lik tutar için kursa bağış yapılması tarafımızdan rica edilmiş ve Başaran baymak bayisi çalışanlarından olan Sinem Hanım tarafından kabul edilmiş,hesap kapatılmıştır. Bir yıldır borcumuz olduğuna dair bize haber verilmemesine rağmen,bu iki termosifon için para iadesi istediğimizde geçen seneden 360 TL borç göründüğünü söyleyerek bir tanesini iade yapmışlardır.Mağduriyetimize çözüm üretmemeleri ve bir sene önceki cari hakkında geri dönüş yapmadıkları halde,paramızı geri iade istediğimiz için böyle bir durum öne sürmelerinden ve paramızı tam olarak iade yapmadıklarından dolayı şikayetimiz devam etmektedir. Bu konuyla ilgili an itibariyle hukuki olarak işlem başlatıyoruz.

  • Baymak Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Tüketicimiz, Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön