16 Nisan 2013 #1744677

Baymak Müşterisiyle İlgilenmiyor!

Kombimizdeki su akıtma şikayeti ile ilgili olarak Dr.Baymak'la görüştüm ve servis yönlendirmesi istedik.10.04.2013 tarihinde yetkili servis olarak Narin Klima diye bir firma geldi ve on pim değiştirildi.Bizden KDV dahil 77.84 TL alındı.Ertesi gün kombimiz yine su akıtıyordu.Tekrar Dr.Baymak'ı aradık ve servis yönlendirmesi istedik.


12.04.2013 tarihinde aynı servis geldi.Ceplerinden asıl değişmesi gereken parçayı çıkardılar ve o parçanın değişmesi gerektiğini,parçanın ücretinin KDV dahil 140 TL olduğu fakat işçilik alınmayacağı söylendi.Bu durumdan şikayetçiyiz.Hem Baymak hem de Narin Klima dalga geçiyor ve hizmet vermiyor.Bizi oyalıyor.Geleceğiz deyip gelmiyorlar.

Selen 233 Okunma

Cevaplar

  • Baymak Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden iletişim bilgilerinden tarafına ulaşamadık. Gün içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

  • Selen16 Nisan 2013

    Herkese yazdığınız klasik cevapla ilgili firmanızı tebrik ediyorum. Ne kadar müşteri odaklı olduğunuzu bir kez daha gördüm!!! Servislerinizin soyguncu olduğunu düşünüyorum. Ehli olmayan kişiler çalıştırıyorsunuz ve değişmeyecek parçaları değiştirdikten sonra başka parçaları değiştirerek insanları soyuyorsunuz. Tanıdığım herkese firmanızın ne kadar berbat olduğunu anlatacağım ve asla BAYMAK almamalarını tembih edeceğim.

  • Baymak Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlanacaktır Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön