13 Mayıs 2013 #1794814

Baymak Montaj Hatasını Düzeltmiyor!

21 10 2008 yılında Baymak Star Bridge 310 Fi kombi satın aldım. Kullanma kılavuzu ve montaj talimatları yanlış ve hatalı yazılmış buna göre de montaj yapıldı. servis defalarca gelmesine rağmen, sonradan kılavuzdaki bu hata düzeltilmesine rağmen hiç uyarılmadık .


İlgili firma ve yetkili servis Konu baca bağlantısı gibi önemli bir konu olmasına rağmen, tüm ailemin hayatını tehlikeye atma pahasına, çekinmeden hatasını düzeltmiyor. Bu sorunun farkına varıp düzeltmesini istediğimizde ise verdiği hiçbir sözü tutmuyor .

Aytekin 135 Okunma

Cevaplar

 • Aytekin05 Temmuz 2013

  FİRMA HALA HATASINI GİDERMEDİ

 • Aytekin05 Temmuz 2013

  FİRMANIN KENDİ HATASINDAN DOLAYI CİHAZIN KULLANIM ÖMRÜ SON DERECE KISALMIŞTIR. ALDIĞIM ÜRÜNDEN FİRMA HATASINDAN DOLAYI YETERİNCE FAYDALANMADIM.

 • Baymak Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden gerekli işlemler gerçekleştirilmektedir. Konu takip aşamasındadır. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hİzmetler Müdürlüğü

 • Baymak Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz; Öncelikle Baymak markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz şikayete istinaden en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön