24 Ekim 2016 #6768877

Baymak Kombinin Sıcak Su Ayarı Bozuk

Baymak'tan almış olduğum Lambert model kombi su sıcaklığı ayarlanamıyor. Soğuk su ile ılıştırmaya çalıştığında kombi devreden çıkıyor. Yani kombi su sıcaklığını kaç dereceye ayarlarsan ayarla 55-60 derece ısıtıyor. Servis çağırdık adamlar arızayı çözmek yerine suyu son tazyikte aç (Sanki su faturasını Baymak ödeyecek) ılıştırabildiğin kadar ılıştır diyor ve üstüne garantili ürüne servis ücreti talep ediyor. İnanın su faturam 60 TL'den 107 TL'ye çıktı. Tekrar servis talep ettim, servis beni arayım önceki geldiğinde ödemediğim ücret dolayısı ile bana ambargo konulduğunu ve bakmayacaklarını belirtti. Baymak gibi bir firmanın böyle servislerle çalıştığına inanamadım. 15 Yıl A*** kombi kullanmıştım hangi dereceye ayarlarsan o derecede su geliyordu ister çok aç ister az aynı sıcaklıkta su alıyordum. Nasıl böyle bir hataya düşüp Baymak aldım hala kendimi affedemiyorum.

Ali 5.639 Okunma

Cevaplar

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı25 Ekim 2016

    Baymak genel merkezinin ilgi ve alakasına teşekkür ederim. Sorunumu başka bir servis aracılığı ile giderdiler. Ancak servis yetkinliklerini ve eğitimlerini gözden geçirmesi yararlı olacaktır. Kent teknik gibi servislerle böyle kurumsal bir firmanın çalışmaması gerekir.

  • Baymak Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön