19 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9208593

Baymak Klima Soğutmuyor, Kalıcı Çözüm Bulamıyorlar!

Cihazım soğutmuyor. Evime 14 sefer servis geldi, her gelmesinde problem tamam dediler. Klima 2 gün çalışıp tekrar eski haline döndü. 3 sefer atölye testine aldılar, sorun yine de çözülmedi. Fabrikayı aradığımda atölyeye alınması gerekiyor dediler. Söktürmedim, çünkü sıkıldım! Evime servis gelmesinden dolayı. Çağrı merkezi bile çok ilgisiz değişim istediğimi belirttim, biz klimayı değiştiremeyiz dediler. Ben de bunun üzerine şu an aldığım bir kararla Tüketici Hakları Mahkemesi'ne başvuracağımı kendilerine belirttim. Ben sizlerin yerinde olsam değil Baymak, b ile başlayan hiçbir klima almam, o kadar ki beni bu firmadan soğuttular.

Mehmet Mehmet 1.397 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı28 Ağustos 2017

    Şikayetimizi Baymak a. ş. Tarafından değerlendirilerek tarafımıza dönüş sağlandığı ve sonuca bağlandığı için bu konuda emeği geçen, başta Semra Hanım'a ve Baymak AŞ'ye teşekkür ederiz.

  • Baymak Temsilcisi19 Ağustos 2017

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler