23 Kasım 2017 #9812746

Baymak Klima Montajı Sırasında Su Tesisatımı Patlattı Ve Hiçbir Sorumluluk Almadı

Baymak Kadıköy Yetkili Servisi klima montaj işlemi sırasında kombi tesisatı borusunu delmiş. Servis gittikten sonra kombinin çalışmadığını fark ettik. Kombi basıncı sıfıra düşmüştü. Kombiyi çalıştırmak istediğimizde klima motorunu takmak için matkapla deldikleri yerden su fışkırdığını gördüm. Derhal Baymak Kadıköy yetkili servisini aradım. Öncelikle konuştuğum kişiler oldukça kaba, ilgisiz ve rahat rahat konuştular. Bir özür bile dilemediler. Duvarın içinden su tesisatı geçtiğini bilemeyiz diyerek hiçbir sorumluluk
almadılar.


Baymak genel merkezine telefon ile kayıt açtım. Fakat onlarda aynı şekilde kaza olduğunu kasti olmadığını ve herhangi bir sorumlulukları olmadığını söylediler. Yine bir özür dileme vs. olmadı.


Tesisatı kendi cebimden tamir ettirmek zorunda kaldım. Bir daha asla Baymak ile çalışmam. Hem gelip evime zarar verdiler. Hem de bir özür bile dilemediler. Telefonda da yaptıkları gayet normalmiş gibi konuştular. Hakkımı kesinlikle helal etmiyorum. Baymak servisinin marifet videosu ektedir.


Ayrıca taşınma işlemi için fiyat aldım. Demontaj ve montaj işlemi için 350 lira gibi fahiş bir fiyat istediler. Dışarıda 150 liraya fiyat aldım. Bu seferde kendi servisleri dışında taşıma işlemi yaptırırsam ürünün garanti kapsamı dışında kalacağını söylediler.


Ürünün 5 yıl garantisi var ve garantinin bozulmaması için 150 liraya yaptıracağınız işlemi bu arkadaşlara 350 liraya yaptırmak zorunda kalıyorsunuz.

Mustafa 3.169 Okunma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön