28 Ekim 2016 #6804172

Baymak Kayseri Çağlar Teknik Servis Yetersiz Hizmet

Binamızın merkezi sistem ısıtma tesisatının yıllık bakımı için Kayseri Çağlar teknik servisi çağırdık. Bakım esnasında genleşme tankının içerisinde bulunan suyu boşaltmadan hava basmaya çalıştıkları için tank havayı almadı. Bize tank arızalı diyerek 1500 TL'ye tank aldırdılar. Ayrıca 350 TL ödeyerek yaptırmış olduğumuz yıllık rutin bakımda temizlenmesi gereken filtreleri temizlemedikleri için son 3 gündür 64 dairelik binada kaloriferlerimizi yakamıyoruz. Şu an servis yetkilileri de telefonlarımıza bakmıyor. İlgili servis tarafından resmen kandırıldık. Mağduriyetimizin acil giderilmesini istiyoruz.

Adnan 1.034 Okunma

Cevaplar

  • Adnan'ın Teşekkür Mesajı18 Kasım 2016

    Merhaba, şikayetim ile ilgili olarak Baymak genel müdürlük biriminden Emine hanım ivedi olarak gerekli aksiyonların alınmasını sağladı. Kayseri Çağlar Teknik servis yetkilisi Turgut beyde sorunlarımızın ve mağduriyetimizin giderilmesi için elinden gelen bütün imkanları kullanarak mağduriyetimizin giderilmesini sağladı. Büyük bir kurumsallık örneği gösteren Baymak ve Kayseri Çağlar Teknik Servis'e sonsoz teşekkür ederim.

  • Baymak Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön