11 Şubat 2014 #2288614

Baymak Garanti Şatlarını Yerine Getirmiyor

Baymak Falke marka kombiyi 2010 yılında aldım. Aldığım günden beri türlü sorunlarla karşılaştım. 9 kez servis çağırdık. 7 kez arıza tespit edip tamir ettiler. Ancak garanti belgesinde yazan "Garanti süresi içinde bir yılda 4 kez aynı arıza meydana gelmesi yada garanti süresi içerisinde 6 kez farklı arızalar meydana gelmesi sonucu'' ürünün tüketici haklarından dolayı değişimi yapılacağı yazmakta. Bugün gelen cevap daha önceki servislerde tamir görmüş kart kullanılmış, bir kez daha servis yönlendirip kartı sıfırı ile değiştirmektir. Bu benim sorunum olabilir mi? Kabul etmediğimi ve değişim için garanti şartlarının yerine geldiğini söylediğimde; değiştiremeyiz cevabını verdiler. Çok şaşırmadık.

İrfan 376 Okunma

Cevaplar

  • İrfan20 Şubat 2014

    Sorunum hala çözülmedi bu mesajı yazarken 10 günü doldurmak üzereyim. Garanti belgesinde yazanları hala yerine getirmemekte ve hakkım olanı yerine getirmek yerine ikna çabalarınızı anlamıyorum. 7. Kez bozulmuş bir ürünü değiştirmek müşteri memnuiyeti için değiştirmeyi düşünür yada baymak markasına olan güvenleri sarsmaya devam edersiniz.. Tebrik ediyorum. Yaşattıklarınız için..

  • İrfan20 Şubat 2014

    Sorunum hala çözülmedi. Garanti belgesinin bana sağlamış olduğu değişim hakkını hala yerine getirmediniz. Tebrik ediyorum.

  • Baymak Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn Tüketicimiz, Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön