13 Şubat 2013 #1628049

Baymak Garanti Bitince Bakım Yapalım Diyor!

Sikayetvar da baymak sıkıntılarını okuyorum, genelde her üründe arıza ve sorun var ama baymak liderliği açık ara önde götürüyor. Kombi defalarca arıza yapıyor, servis anlayışı baymak sitesindeki resim ile sınırlı tamamen gösteriş.


Cihazın garanti süresi 11. 08. 2013 tarihinde bitmesine rağmen gelen servis yıllık bakım yapılmadığı için çıkan sorunun garanti kapsamına girmediğini belirtiyor ve bakım yapmak için garantisi bitmemiş cihazıma ek garanti yapmamı söylüyor.


Mecburen 300 TL vererek ek garanti yaptırdım. Madem her yıl yapılması gerekiyor bakımın, neden gelip yapmıyorsunuz? Hem nereden bileceğim ben cihazın bakım yapılmadığı için arızalandığını?

Oktay 477 Okunma

Cevaplar

 • Oktay28 Mayıs 2013

  https://www.facebook.com/BaymakAlma Şikayetleri artık burdan da takip edebilirsiniz. Baymak Alma Aldırma...!

 • Oktay19 Şubat 2013

  Nasıl bir para tuzağı bu böyle. Yıllık bakımı öneriyorsunuz, 60 TL para alıyorsunuz. Yıllık bakım yapmayınca ürün garanti dışı oluyor. Garanti niye var? Bir yıl içinde sıfır ürün arızamı verir? Baymak ürünleri veriyor. Ama gelen servis ürün garanti dışı diyor 350 TL para istiyor. Ek garanti yap ürünü hemen tamir edelim diyorlar. Garantisi bitmemiş ürün için ek garanti yapıp 1 yıllık üründe bozulan parçayı değiştiriyorlar. Hakkımı size helal etmiyorum. Zehir zıkkım olur inşallah buradan kazandığınız paralar.

 • Baymak Temsilcisi19 Şubat 2013

  Sayın İlgili; Tüketicimizin göndermiş olduğu maile istinaden yıllık bakım işlemleri firmamız tarafından önerilmektedir. Yıllık bakım işlemleri garanti kapsamı dışında gerçekleştirilmektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla;

 • Oktay13 Şubat 2013

  Şikayete istinaden gerekli hiç bir işlem gerçekleşmemiştir. Gerçekleşen tek şey 2. evimizde bulunan kombinin yıllık bakımını yaptırmak için gelen servisin 60 TL para istemisidir. Bu işin garantisi nerde anlamış değilim Yıllık bakım için 60 TL eğer yaptırmazsak cihaz garanti dışı. Tam bir tuzak kurulmul ve bu insanlar haksız kazanç sağlamakta. Gerekli tüm yasal yerlere başvurumu yapacağım. Tüm şikayet eden kişileri bir araya toplayım Tüketici Haklarına başvuracağım.

 • Baymak Temsilcisi13 Şubat 2013

  Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden gerekli işlemler gerçekleştirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

 • Baymak Temsilcisi13 Şubat 2013

  Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön