25 Nisan 2013 #1762182

Baymak Fiyat Tarifesi Ya da Politikası Olmayan Teknik Servis Ne Tutturursa!

Baymak marka hidroforumuzun arızalanması üzerine servis çağırdık. Servis önce keçe değişimi yapılması ve bunun için de hidroforu söküp götürmeleri gerektiğini söyleyerek 500-600 lira ücret belirledi. (Yeni bir hidrofor alacak olursak 1500 liradan başladığını da ayrıca belirttiler.)
Akabinde keçe değişiminin hidrofor sökülmeden de yapılabileceğini ve (keçenin max. 5-10 liralık bir malzeme olduğu düşünüldüğünde) bu kadar pahalı bir değişim olmadığını belirttiğimizde ise servis 200 liraya kadar indi.


Baymak gibi köklü bir firmaya böyle ciddiyetsiz bir servis hizmetini hiç yakıştıramadım. Bir ürünün tamir ücreti bellidir. Böyle kime ne tutturursam diye müşteriler yanıltmaya çalışılıyor.

Sezgi 208 Okunma

Cevaplar

  • Baymak Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden tarafıyla görüşme sağlanmıştır. Gerekli bilgiye ulaşılamaması sebebiyle terkar 26.04.2013 tarihinde aranacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hİzmetler Müdürlüğü

  • Baymak Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlanacaktır Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön