26 Ekim 2016 #6781840

Baymak Fazladan Para Alıyorlar!

Baymak Çevre servisi evimize gelerek ana kartın değişiminin gerektiğini söylediler. Ücreti 350 Lira. Benim garanti devam ediyor ama garanti kağıdını bulamadım. Arkadaş biz değişimi yapalım siz bize 350 Lira verin sonra garanti kağıdını bulduğunuzda gelin ücretinizi iade edelim dediler. Buraya kadar her şey iyi güzel. Garanti kağıdımı yarım saat sonra buldum ve sonra paramı iade için Kartal Baymak Çevre servisine gittim. Ama orada ki arkadaş 50 Liramı kesmek istedi. Sebebini sordum servis ücreti dedi. Ama garantim devam ediyor dedim. Tüketici hatası da yok. Bu şekilde benden 50 Lira kesemezsiniz dedim.


Şimdi tekrar eve gelerek sağlam olan ana kartı alıp bozuk olanı ana kartı takacaklar. Ondan sonra ben yeniden servisi arayacağım ama bu seferde diyor ki bana seni on gün bekletirim prosedür böyleymiş. Ya 50 Lira verirsin ya da seni 10 gün soğukta bekletirim diyor.

İsmail 2.620 Okunma

Cevaplar

  • İsmail'in Teşekkür Mesajı29 Ekim 2016

    Baymak şirketine özellikle de Vahdet bey ve Emine hanıma teşekkür ediyorum

  • Baymak Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön