13 Nisan 2018
Yorum Yap
#10332773

Baymak Diyarbakır Ar-Tech Yetkili Servisi Garantili Üründen Para Aldılar

Diyarbakır bölgesinde bayan kuaförüm salon tipi klimam çalışmadığı için müşteri hizmetlerini arayarak servis talebinde bulundum. Ar-tech adında bir yetkili servis geldi dış ünite boru sensör arıza var deyip benden 680 ücret aldılar. Ödemeyi yaptım karşılığında fatura ve servis formu istedim tamam deyip geçiştirdiler. 10 gündür servisten belge bekliyorum. Telefon açıyorum numaramı gördükleri için telefonuma cevap veren kimse yok. Daha sonra değişen parçamın fiyatının 70 veya 80 TL olduğunu öğrendim. Sonra başka bir numaradan aradım telefonuma cenk diye biri çıktı. Firma yetkilisinin abisi ve ortağıymış telefonlarıma neden bakılmadığını söyleyince bana sesini yükselterek bağırdı. Sen bana nasıl hesap sorarsın ben öğretmenim dedi. Arkadaşlar servisi aradım öğretmen çıktı. Baymak firması firması kimlerle çalışıyor anlam veremiyorum. Baymak servisi ve ortağı öğretmen beni yanılttı.

Merve Merve 3.271 Okunma

Cevaplar

  • Merve13 Nisan 2018

    Diyarbakır ar-tech yetkili servisi garantisi olduğu halde garantin yok diyerek benden 680 TL para aldılar. Ve degiştirdikleri parçanın belide 70 ve 80 TL civarında klima dış ünite sensörü... ... ... ...

  • Merve12 Nisan 2018

    Peyas mh gordiyon sitesi altı bayan kuaförü.

  • Merve12 Nisan 2018

    Diyarbakır Ar-tech yetkili servisi ve öğretmen ortağı garantili üründen talep etmemeleri gereken bir ücreti talep etti onu da bir kenara bırakın yüklü bir miktarda paramı alıp beni kanVe servis ortağı olarak kendisini tanıtan ve firma ortağı olan kişi bir eğitimci yazıklar olsun... .Kimlerle çalışıyorsun baymakkkkk... ... .

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler