08 Temmuz 2016

Baymak Bursa Servis Sorumsuzluğu

Odamda oturabileceğim köşe koltuğum var teknik servis elemanı klimayı eşimin dediği yere takmayıp koltuğun tam karşınına takmış ve canımıza kast etmiştir. 1 buçuk yaşında bebeğim ben ve eşimi hatalı montaj mağdur etmiştir. Teknik servisi ne zaman arasam bu hatayı düzelteceklerini söyleyip, sürekli bugün geleceğiz yarın geleceğiz deyip bizi sallamaktadırlar. Böyle büyük bir firmaya yakışmayan sorumsuz hareketlerde bulunmaktadırlar. Teknik servis elemanının hatasını biz çekiyoruz.


Klima direk koltuğa vuruyor ve bizi hasta etti kullanamıyoruz, bu sıcak günlerde bizi mağdur bıraktılar. Uludağ teknik servis kesinlikle asılsızdır, ilgisizdir sözünde durmayan insanlardır. Bu firmayı defalarca Baymak genel merkeze şikayet etmeme rağmen onlarda sorunuma hemen çözüm bulacağız, akşama mesai dışı saatte de olsa eleman göndereceğiz deyip beni yanıltmıştır. Ne gelen var ne giden. Derhal çözüm bulun bu servise ayıptır.

Mesut 442 Okunma

Cevaplar

  • Baymak Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön