13 Şubat 2013 #1628913

Baymak Bozuk Ürünü Değiştirmiyor!

06.02.2013' te Baymak Termosifon aldık. 07.06.2013 'de bağlandı hiç kullanılmadığı halde 3 saat sonra arıza yaptı.Baymak müşteri hizmetlerini aradık.Ertesi gün tekrar servis gelip içindeki parçayı değiştirdi ve tekrar arıza yaptı.


Servis kartı değiştireceğini söyledi.Pazar günü ve her gün tekrar müşteri hizmetlerini aramama rağmen hala dönüş yapılmadı.Servise ulaşmak mümkün olmuyor.Mağaza ürün bağlandığı için değiştirmiyor.


Ancak bağlandığında bozuk olduğu anlaşılabilecek ürünü mağaza da değiştirmiyor.Tek muhatabım mağazadaki satış görevlisi oldu. Baymak Genel Müdürlük durumla ilgilenmiyor.Büyük firma olduğunu söyleyen firmalara güvenmek bir hata ve ben nasıl bir çözüm bulmalıyım?

Funda 173 Okunma

Cevaplar

  • Baymak Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden adrese geçiş yapılarak sorun giderilmiştir. Tüketicimizden konu hakkında teyit alınmıştır. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

  • Baymak Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden tarafımıza ulaşan bilgiler dahilinde gerekli kontroller sağlanmıştır. Tüketicimizin adresine 13.02.2013 tarihinde geçiş yapılacaktır. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön