23 Kasım 2015
Yorum Yap
#4247283

Baymak Bilgi Verilmemesine Rağmen İstenen Teknik Servis Ücreti ve Çağrı Merkezi Personeli İlgisizliğ

Kombimizin yüksek sıcaklıkta su vermesiyle ilgili servis talep ettik. Görüşmemizde herhangi bir durumda ücret olacağı bilgisi paylaşılmadı. Servis eve gelerek çeşmeyi değiştirin fıskiye temizliği falan yapın dedi, buraya kadar normal.


Teknik servis evrak teslim ederken,30 TL ücretin olduğunu söyledi. Neden diye sorduğumuzda; cihaz ile ilgili bir sorun olmadığını bu yüzden ücret alınacağını söyledi. Bu konuda bilgi verilmediğini telefonla ilettiğimizde teknik servis çalışanı ücret alınacağını yoksa bir daha servis hizmeti verilmeyeceğini söyledi. Müşteri hizmetlerini aradığımızda da teknik servisin bu bilgiyi vermeyebileceğine söylediler. Yani ne tutturursak hesabı. Baymak gözümden düştün.

Serhat 248 Okunma

Cevaplar

  • Serhat28 Kasım 2015

    "dönüş yapan kimse olmadı" Şikayetim oluşalı 1 hafta, şikayetim burada yayınlanalı 5 gün oldu ama Baymak'ın kurumsallığı ve müşteri memnuniyet prensibi; "şikayetiniz ilgili birimle paylaşılmıştır" diye yorum yazmaktan öteye geçmedi. Demek ki Baymak kuruluşu görüşlerimize sadece ürünü satana kadar değer veriyor. Bir sorum var şimdi; binlerce lira para dökerek yaptığınız reklamlarla kaç kişiye ulaşmayı ve kendinizi iyi bir firma olarak göstermeyi hedefliyorsunuz. Bence boşa para dökmeyin reklamlarınıza, bakın sadece benim şikayetimi ve olumsuz düşüncelerimi 100'ü geçkin kişi okudu. Gerçi damping'ci bir firma olmayıp, büyük bir şirket profiline ulaşmış olsaydınız ne demek istediğimi anlayabilirdiniz.

  • Baymak Temsilcisi23 Kasım 2015

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler