31 Ekim 2018
Yorum Yap
#11091234

Baymak 7 Yıl Garanti Yalanı!

Baymak kombi aldık, almaz olsaydık! 7 yıl garantiye kandık! Çünkü hiçbir şey, hiçbir parça garantiye girmiyor! Nasıl mı şöyle anlatayım, suyu ısıtırken ayarladığı ısının üstüne çıkıyor yani ısı ayarlanmıyor diye talep açtım.


Ayrıca 90 TL'ye bakım yapıyoruz dediler tamam dedim gelmişken onu da yapın. Geldiler; içinde elektronik olmayan, benim bozma ihtimalim olmayan hatta bozmamın imkansız olduğu bir parça söktüler, parça bildiğiniz yaylı bakırdan bir parça, bunu değişmesi lazım dediler, garanti dahilinde değil mi dedim yok dediler, kullanıcı hatası olamaz, olsun dahil değil, ana kart ya da elektronik bir parça değil, elektriksel bir arıza ile bozulamaz!


Olsun garanti dahilinde değil dediler! Nasıl olsa burası Türkiye değil mi! Kim nereden ispatlayacak, çok çok ispatlarsa 1 kişiye değişiriz mahkemeden sonra! Bu mantıktalar! Fiyatı daha komik 490 TL! İnternetten baktım 150 TL'ye var.


Gelelim 90 TL bakıma! Abi bu burada temizlenmez, eee iş yerine gidecek orada temizleyeceğiz, ne kadar 450 TL! Bilinçsiz olsam aman tamam götürün temizleyin derim. Gittikleri her eve 90 TL diye gidip insanların aklını çelip 450 TL istiyorlar. Tamamen yalan bir kampanya yani.


Malının arkasında değil, 7 yıl garanti falan hikaye! Parçası bozulduğunda tüm parçalar kullanıcı hatası denilip haksızlık yaparak başlarından savıyorlar! Müşteri hizmetler yetersiz.

Gözde Gözde 2.167 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler