18 Şubat 2017
Yorum Yap
#7829917

Baymak 1 Hafta Sonra Termosifon Bozuldu

Baymak'tan aldığım prismatic jet 80l termosifon bir hafta içinde arıza verdi, kendi kendini kapatıyor E1 hatası veriyor. Baymak'ı arayıp değişim istedim. Önce teknik servis bakmalı dediler. İklim teknik servis geldi, tembih etmeme rağmen sokakta yer bulamadık deyip otoparkı kullanmak istediler (çevremizde mutlaka park edecek yer bulunur.). Kapıcının kapıyı açmasını beklerken o sırada otoparka giren komşuyla kavga edip gittiler. Aynı gün öğleden sonra başka birisi gelip baktı, sonra kullanma talimatını okuyup şofbenin susuz çalıştığı durumda bu hatayı verdiğini söyledi. 10 yıldır aynı dairede oturuyorum, bundan önce de hep termosifon kullandım, hiç termosifona su gelmediği olmadı. Bunu söyledim kendisine. Sonra 30 TL servis ücreti talep etti. Ödemedik, değişim talep ettiğimizi yineledik, tamam size dönecekler dedi, fabrikayı aramamız gerektiği filan söyledi gitti. Bekliyoruz.

Sarp 2.581 Okunma

Cevaplar

  • Sarp25 Temmuz 2017

    maalesef konuyu Baymak haftalarca çözememiş, Hepsiburada'ya şikayetimi iletince Hepsiburada sayesinde sorunum çözülmüştür. Hepsiburada'ya çok teşekkür ederim, arada olmasalardı mağduriyetimin Baymak tarafından çözülebileceğine inanmıyorum. Bir de bunun üstüne günlerce Sikayetvar.com daki şikayetimi kaldırmam için telefonla taciz ettiler, kaldırana kadar sizi arayıp duracağız dediler. Nasıl bir şirket siz anlayın.

  • Baymak Temsilcisi18 Şubat 2017

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler