12 Temmuz 2016

Baymak ve Yetkili Servisi İlgilenmedi....

444 02 35 nolu telefonu arayıp kombi bakım randevusu talep ettim. Evime en yakın bayi olduğu söylenen Başaran Teknik'in 02.07.2016 tarihinde yönlendirildiği bilgisi verildi. Fakat, bu tarihte gelinmediği gibi haber de verilmedi aradığımda "bayram nedeniyle yoğunluk var gelemeyebiliriz" denildi. Bayram hemen sonrası mutlaka bakım olması gerektiğini, makinemin arızalı olduğu için sıcak su kullanamadığımı söyledim.

09.07.2016 tarihine tekrar bakım kaydı oluşturuldu, o gün geç de olsa geldiler, bakımı yaptılar. Ateşleme parçasında arıza olduğunu bana fiyat vereceklerini gerekirse ertesi gün (10.07.206) yeni parçayı takabileceklerini söylediler. O gün arayan olmadı ben aradım telefon açılmadı. 11.07 pazartesi günü merkezi arayıp durumun ciddiyetini anlatmama rağmen halen bir çözüm bulunmadı.

Kübra 391 Okunma

Cevaplar

 • Kübra 15 Aralık 2016

  İlgilendikleri ve Başaran servisin de artık çok bekletmeden hizmet sunmasından memnunum.

 • Kübra 18 Ekim 2016

  Baymak müşteri hizmetlerine ilgileri nedeniyle teşekkür ederim. Başaran teknik servis, cihazımı resetlemek gerektiğinde kısa sürede geldi.

 • Kübra'nın Teşekkür Mesajı18 Temmuz 2016

  Baymak, müşteri memnuniyetine verdiği önemi gösterdi. Teşekkürler

 • Kübra 18 Temmuz 2016

  Müşteri hizmetleri şikayetim ile ilgili olarak hızlı dönüş yaptı ve Başaran Teknik'in parça değişiminde istediği fiyat da az da olsa indirim yapılmasını sağladılar.

 • Baymak Temsilcisi12 Temmuz 2016

  Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön