14 Ağustos 2015

Baymak Takılamayan Klimamız!

İki hafta önce aldığımız klimamızın takılması için 12.08.2015 günü geleceklerini söylediklerinden işimden izin alıp evde servisi bekledim,fakat akşam saatlerine kadar gelen olmadı. Bu esnada servis veren firmayı da aradım gelecekler bekleyin seklinde bilgi verdiler ,daha sonrasında perşembe sabahı geleceğiz dediler ben de bir gün daha izin aldım bütün gün bekledim fakat bu günde aradığımda sıradaki müşteri sizsiniz servisimiz gelecek dediler bekledim,gelen giden yok. Arayıp bilgi de vermediler. İki gündür beni mağdur ediyorlar bu firmadan şikayetçiyim.Bir montaj hizmetini veremeyen randevularını ayarlayamayan ciddiyetsiz profesyonellikten uzak bir firmaya teknik servis yetkisi verilmesini kınıyorum.

Ayse 649 Okunma

Cevaplar

 • Ayse'nin Teşekkür Mesajı14 Ağustos 2015

  Uzun telefon görüşmeleri sonunda satış sonrası hizmetlerde görevli Hatice hanım sayesinde servis hizmeti almış bulunmaktayım, kendisine çözüm odaklı yardım anlayışı için teşekkür ailecek teşekkür ederiz, ayrıca servisin davranışı profesyonelce olmasada baymak firmasında anlayışlı profesyonel insanların da olduğunu hatice hanım sayesinde fark ettik, baymak firmasının servis veren çözüm ortaklarını daha iyi seçmesi kurumsal kimlikleri açısından çok faydalı olacaktır... Baymak firmasını tercih ederseniz servis veren çözüm ortakları Size zorluk çıkartırsa satış sonrası hizmetleri arayarak kısa sürede yardım bulabilirsiniz, şikayetvar sitesinede ayrıca teşekkür ederiz.

 • Ayse 14 Ağustos 2015

  An itibariyle Baymak servisi servis hizmeti için geleceğini belirten bir arama ile tarafımıza ulaştı, (lütfettiler) Taktir edersiniz ki bir servis hizmeti almanın bile 10 larca telefon görüşmesine, ve zamanımıza maal olmasından; özellikle teknik servisi hizmeti veren firmanın ciddiyetsiz bir şekilde davranmasından verdiği randevuları adeta bir çocuğu oyalar gibi 3 kes bugün gelemedik yarın seklinde ertelemesinden, çok rahatsız olduk. 15 gündür ürün montaj hizmetini alamadık. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü çalışanlarının Hatice Hanım'ın servislerine talimat vermesi akabinde hizmet için randevu alabildik. Kendisine teşekkürlerimizi borç biliyoruz. Montaj sonrasında bilgi vereceğim.

 • Ayse 14 Ağustos 2015

  1,5 saat evvel firmadan bir hanım tarafından arandık, bilgilerimiz alındı geri arayacağını söyledi halen bekliyoruz, bu günüde sanırım bekleyerek geçecek. Çözüme ulaşan bir-şey yok, 15 gündür bir klima montajını gerçekleştiremediler, bu kadar aciz bir firma olduğunu bilseydik ürünlerini almazdık,7 yıl garantisi var diye satarken ballandıra ballandıra anlatılan satış sonrası servis desteğinin aslında (parasını vererek bile ürünümüzü montaj yaptıramazsınız çünkü biz profesyonellikten uzak bir firmayız) olduğunu bilin. Bu firmadan ürün aldığımıza çok pişman olduk, kesinlikle ürünlerini tavsiye etmiyoruz, çözüm odaklı müşteri memnuniyeti esasına dayanan kurumsal başka bir firmadan almalıydık

 • Baymak Temsilcisi14 Ağustos 2015

  Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön