30 Haziran 2014

Baymak Servisi Yüzünden Garantim İptal Oldu.

Baymak'tan 2012 yılında 7 yıl garantili klima aldım. 2014 yılında Diyarbakır'a taşındığımda klimamı taktırmak için servisi aradım ancak yoğundular o yüzden başkasına montaj yaptırmak zorunda kaldım. Ancak klimam bir türlü soğutmuyordu. En son tekrar yetkili servisi aradım ve geldiler. Motoru açıp bakmadan kompresörden gelen sesten dolayı tüm motor bozuk 900 tl'ye değiştiririz, montajını biz yapmadık garantiniz de bitti diyerek gittiler.

Bizde başka bir servisi aramak zorunda kaldık ve gelenler sadece gazı fazla basılmış dedi. Onu boşalttıklarında klima çalışmaya başladı. Yani Baymak benim klimama bakma zahmetinde bulunmadı ve az daha çöpe atıyorduk çalışan klimayı ve kalan 5 yıl garantim de yok artık.

Kadriye 1.755 Okunma

Cevaplar

  • Kadriye20 Ağustos 2014

    Baymak müşteri temsilcisi benimle iletişime geçmiştir ancak garantim iptal olmuştur ve Diyarbakırdaki servisin de herhangi bir yardımını alamadık. Kendimiz özel olarak klimacı çağırarak problemi hallettik. O yüzden hiç bir şekilde ne Baymak firmasını ne de Diyarbakırdaki yetkili servisi önermiyorum.

  • Baymak Temsilcisi30 Haziran 2014

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden görüşme sağlanmış; gerekli bigilendirmeler tarafına yapılmıştır. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü,

  • Baymak Temsilcisi30 Haziran 2014

    Sn Tüketicimiz, Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön