Baymak Servisi Fiyasko!

Mustafa Kamil Y. |

Yaklaşık 2 aydır kullanmakta olduğum Baymak şofbenin de yaşadığım sıcak suyla ilgili bir arıza sebebiyle belirli aralıklarla servisi arıyorum. Birincisi; her aramamda en az 2-3 gün beni sallıyorlar ve zorlaya zorlaya geliyorlar. İkincisi ise; tam bir çözüm yapmadan geri gidiyorlar. Yaşadığım aynı sıkıntıyı tekrar yaşıyorum.

Son olarak 3 gündür gelmelerini bekliyorum hala ses yok. Geldiklerinde de sorunumu halledeceklerini düşünmüyorum. Gene bir şeyler yapıp gidecekler, gerçekten çok mağdur oluyorum ve sorunumun en kısa zamanda düzeltilmesini istiyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis amir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Kamil Y.
  13 Ocak
  19:38

  Tamam doğru haklısınız çalışır vaziyette bıraktınız da akşama geri bozuldu ve hala aynı sıkıntıyı yaşamaya devam ediyorum ve hala yapılması için uğraşıyorum ne arayan var ne soran var ne de ilgilenen var kimsenin umurunda bile değil koskoca firma olarak elinizden gelen buysa bu kadarsa ben daha başka söyleyecek söz bulamıyorum size sizin gibi firmaya da servisine de yazıklar olsun... .! ! Ha bu arada Baymak marka ürünü tercih ettiğim içinde teşekkür falan etmeyin bana bir daha asla ama asla öyle bir hataya düşmeyeceğim bundan emin olabilirsiniz... .! !

 • 09 Ocak
  13:55

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin şikayetine istinaden ,ilgili adrese servis hizmeti verilmiş olup arızalı yedek parça değiştirilerek cihaz çalışır teslim edilmiştir.

  Saygılarımızla,
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

 • 08 Ocak
  10:28

  Sn Tüketicimiz,

  Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir.

  Saygılarımızla,
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü