08 Ocak 2015

Baymak Servisi Fiyasko!

Yaklaşık 2 aydır kullanmakta olduğum Baymak şofbenin de yaşadığım sıcak suyla ilgili bir arıza sebebiyle belirli aralıklarla servisi arıyorum. Birincisi; her aramamda en az 2-3 gün beni sallıyorlar ve zorlaya zorlaya geliyorlar. İkincisi ise; tam bir çözüm yapmadan geri gidiyorlar. Yaşadığım aynı sıkıntıyı tekrar yaşıyorum.

Son olarak 3 gündür gelmelerini bekliyorum hala ses yok. Geldiklerinde de sorunumu halledeceklerini düşünmüyorum. Gene bir şeyler yapıp gidecekler, gerçekten çok mağdur oluyorum ve sorunumun en kısa zamanda düzeltilmesini istiyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Mustafa 1.711 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 13 Ocak 2015

    Tamam doğru haklısınız çalışır vaziyette bıraktınız da akşama geri bozuldu ve hala aynı sıkıntıyı yaşamaya devam ediyorum ve hala yapılması için uğraşıyorum ne arayan var ne soran var ne de ilgilenen var kimsenin umurunda bile değil koskoca firma olarak elinizden gelen buysa bu kadarsa ben daha başka söyleyecek söz bulamıyorum size sizin gibi firmaya da servisine de yazıklar olsun... .! ! Ha bu arada Baymak marka ürünü tercih ettiğim içinde teşekkür falan etmeyin bana bir daha asla ama asla öyle bir hataya düşmeyeceğim bundan emin olabilirsiniz... .! !

  • Baymak Temsilcisi09 Ocak 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimizin şikayetine istinaden ,ilgili adrese servis hizmeti verilmiş olup arızalı yedek parça değiştirilerek cihaz çalışır teslim edilmiştir. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

  • Baymak Temsilcisi08 Ocak 2015

    Sn Tüketicimiz, Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön