Baymak Servisi 10 Dk.'lık Hizmet İçin 75 TL Aldı.

Cem K. |

Geçtiğimiz hafta sonu Baymak kombime bakım yaptırdık. Merkez ile görüştüğümde bakımda neler yapılıyor diye uzunca bir liste sayıldı. Bende 75 tl'ye bu kadar hizmet olur mu diye şaşırdım, ancak kiracım evde olduğu sırada gelen bakımcılar 8 dk. içinde bakımı bitirmişler. İçini süpürmüşler ve bir parçayı söküp banyoda yıkamışlar ve uzun uzun yazan checklist 'i kiracıma açıklama yapmadan imzalatmışlar. Kombi adamlar gider gitmez arıza yaptı ve şuan çalışmıyor.

10 dakika sürmedi bile denilen bir bakıma 75 TL verdim ve üstüne cihazım arızalandı. Şimdi teknik servis yine gelse işi inada bindirip kullanıcı hatası olarak dünyanın masrafını çıkaracaklar adım gibi eminim. Çok ayıp böyle servis sistemine.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mart
  18:49

  Sayın İlgili;

  Tüketicimizin şikayetine istinaden; gerekli görüşmeler tarafımızdan sağlanmış, ilgili adrese tekrar servis yönlendirilmesi yapılmıştır. Adreste yapılan tespitte; cihazın detaylı kontrolleri yapılmış, eksik yapılan işlemler tamamlanarak cihaza 3 yıllık ek garanti sözleşmesi imzalanmış olup tüketicimizin memnuniyeti sağlanmıştır.

  Saygılarımızla;
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;

 • 10 Mart
  15:00

  Sn Tüketicimiz,

  Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir.

  Saygılarımızla,
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;