Baymak Servisi 1 Yıl Dolmadan Bakım Yapmak İstiyor!

İsmet G. |

Kocaeli Gölcük Baymak servisi sahibi o** bey basıncı sürekli artan ve düşmeyen kombiyi görmeden telefonla 70 liralık yıllık bakımı yapılması gerektiğinde ısrar ediyor. Eve geldiğinde de arıza tespiti bile yapmadan sorunun bakım yapılarak giderilebileceğini söylüyor. Garanti kapsamında bir arıza yok yani ona göre ve bunu sorunca kabalaştı. Ayrıca kombiyi monte eden tesisatçılar bilgilendirmediği için kombiyi kendileri çalıştırıp evden ayrıldığından cihazın garantisi başlatılmamış.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Garanti Kapsam Su Akıtma-Su Tahliye

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmet G.
  16 Aralık
  13:35

  tutumları ve müşteri ile konuşma şekil ve üslupları çok yanlış ve kaba.örneğin bakım yaptırmazsan bozuk kullanırsın ozaman,sorun giderildimi diye arayan müşteri temsilciside sus beni dinle diyebilecek kadar densiz ve kaba malesef

 • İsmet G.
  14 Aralık
  18:37

  bahsettiğiniz teknik srvislerimiz yıllık bakımı zorunlu tutmuyor ifadesi doğru ama arızanız yıllık bakım yapılınca giderilir dediği için zorunlu değil MECBUR kalıyorsunu çünkü teknik servis elemanınız müşteri ye ozaman bozuk kullanırsın diyebilecek kadar iletişimi kuvvetli.

 • İsmet G.
  14 Aralık
  18:32

  evet doğru bakım müşteri isteğine bağlı fakat teknik servis arızanın yıllık bakım yapılarak giderildiği bilgisini verdikten sonra başka çare kalmıyor. ayrıca kocaeli gölcük'te şenseller isimli firma herhangi bir bilgi vermeden tesisat işlemini tamamlayıp teknik servis gibi ilk çalıştırmayıda yaparak garanti kapsamı dışına çıkarıyor cihazı.müşteri de cihazınız 7 yıl garantili şuanda herhangi bir arızası yok güle güle kullanın dediği için bu kişinin teknik servis olup olmadığından şüphelenmiyor.

 • 13 Aralık
  13:26

  Sayın İlgili;

  Cihazın garanti süresinin başlatılabilmesi için ilk çalıştırma işleminin, yetkili servis kitapçığı ve kullanım kılavuzunda da belirtildiği üzere yetkili servis tarafından yapılması zorunludur. Yetkili Servis dışında 3.şahıslar tarafından yapılan ilk çalıştırma işlemlerinde cihazınız garanti kapsamı dışında işlem görecektir. Ayrıca bakım yetkili servisimiz tarafından zorunlu tutulan bir uygulama olmayıp, sadece cihazınızı uzun ömürlü, randımanlı kullanabilmeniz için tavsiye niteliğinde yapılmakta olup, garanti kapsamı dışında ücretli yapılan bir uygulamadır.

  Saygılarımızla;
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;