01 Ağustos 2016

Baymak Servis Yetersiz Özensiz !

01.07.2014 yılında Koçtaş'tan aldığım 7 yıl garantili Baymak klimanın 2 yıl sonra f1 arızasından dolayı 11.07.2016 tarihinde servisi aradım. 16.07.2016 tarihinde zoraki geldikten sonra komprasör devir kartının bozulduğu, fabrikaya gönderilerek en az 20 gün içinde geleceği söylendi. Klimam arızalandığından beri 20 günü geçti ve hala bir sonuç alamadım. Baymak kalitesine güvenerek aldığım klimanın mağduriyetini yaşıyorum. Servis çok kalitesiz ve özensiz. Kurulumda da gelineceği söylendiği tarihten 3 gün sonra geldi. Gereğinin ivedilikle yapılmasını veya ürünün değişimini istiyorum. Diğer odama da Baymak klima almayı düşünürken servis kalitesizliğinden dolayı vazgeçtim kaç kişiye de tavsiye ettim klimayı aldırdım ama vijdanen içim rahat değil. Gereğinin acilen yapılmasını istiyorum.

Bekir 1.144 Okunma

Cevaplar

  • Bekir 16 Aralık 2016

    Cihazlar güzel fakat servis ve servis iletişimi sıkıntılı kurulumda ve arıza sırasında servis verdiği randevu saatine uymuyor o gün için gelmiyor zoraki iş yaptırıyorum.

  • Baymak Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön