Baymak Parayı Aldıktan Sonra İlgilenmiyor.

Mehmet Zeki G. |

Kombim montajı yapılınca servis tarafından açıldı ve ek yapacaklarını ücret karşılığında yapıldığı söylendi ve ben ek yapacaklarını yaptırdım. Aradan 2 yıl geçti buraya yazmam sonucunda bir kereliğine bakım için servis gönderildi. Her yıl bakımı yapılacağı söylenmişti. Ne gelen var, ne giden, illa bir şekilde sesimizi duyurmamız mı gerekiyor parasını verdiğimiz hizmeti alabilmek için.

Sanırım olay sadece parayı müşteriden alana kadar. Sonrası olsa da olur olmasa da. Baymak'a sinirlendiğimden şimdi kombi kurşuna gidiyorum. Kendi işimi kendim yapacağım ve hatta artık kombi montajı ve kombilere oda termostadı bağlıyorum. Asla bir daha Baymak'ı ne tavsiye edeceğim, ne de monte edeceğim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Zeki G.
  11 Ocak
  00:43

  neden ıllakı sıkayet etmemız gerekıyor anlamıs degılım keske soylemeye gerek kalamdan alınan paranın karsılıgı verılsede kımse sıkayet etmek zorunda kalmasa

 • 29 Aralık
  09:21

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin şikayetine istinaden ilgili adrese servis hizmeti verilmiş olup ek garanti kapsamında ücretsiz bakım yapılmış, cihaz çalışır teslim edilmiştir.

  Saygılarımızla,
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

 • 17 Aralık
  13:20

  Sn Tüketicimiz,

  Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir.

  Saygılarımızla,
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü