11 Nisan 2013

Baymak Memnuniyetsizlik!

Bugün doğalgaz tesisatımız daha yeni bağlandı. Baymak'ın çağrı merkezini aradığımda ise bana ancak yarın gün içinde çok yoğun olduklarını söylediler. sıcak suyu açmak için kaç dakikalarını alacak acaba merak içerisindeyim.

Bu şikayeti Baymak yetkilileri okurken Klişe Cevapları olan "Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlayacaktır. Bilgilerinize, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü"

Ben böyle bir cevap beklemiyorum. ben çözüm bekliyorum gerekirse daha üst yerlere gidip kurumsallığınıza yakışmayan davranışlar sergilediğinizi gösterene kadar uğraşacağım.

Emre 87 Okunma

Cevaplar

  • Baymak Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden konu hakkında gerekli bilgilendirmeler gerçekleştirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

  • Baymak Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlanacaktır Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön