20 Ekim 2016

Baymak Luna5 Marka Kombi Arızasını Çözemeyen Teknik Servis!

10.07.2015'te kurulumu yapılıp bu zamana kadar yaklaşık 30 kez e03 hatası veren kombi son 2 aydır aşırı ısınmadan dolayı boşaltma vanasının çatlaması olayı ile karşılaşmaktayım. Cihazım garantili olduğu halde aldığımdan bu yana sıcak su kısmını açtığımızda ara sıra e03 hatası vermekte ve aşırı şekilde ses çıkartmaktadır (sanki patlayacak gibi).

Dün akşamda aynı şekilde bu sıkıntı ile karşılaşmış bulunmaktayım ve boşaltma vanası basınçtan çatlamış bulunmaktadır. Gelen teknik servis ekibi bu sorunun neden kaynaklandığını bir türlü bulamamıştır. Zaten bu sorun aldığımdan bu yana bana sorun çıkartmaktadır. Bundan dolayı cihazımın yenisiyle değiştirilmesini veya üst modeli ile değiştirilmesini istemekteyim.

Metin 1.140 Okunma

Cevaplar

 • Metin'in Teşekkür Mesajı13 Aralık 2016

  İlgi ve alakadan dolayı tüm Baymak calisanlarina çok teşekkür ederim

 • Metin 13 Aralık 2016

  İlgi ve alakaniz için teşekkür ederim

 • Metin 24 Ekim 2016

  Genel Müdürlükten aramaları sonucu ve Aser Teknikten Soner Bey sayesinde cihazım 2 günlüğüne test amaclı atölyeye alınmış olup cihazımın üç yollu vanası değiştirilmiştir. Konu hakkında Baymaktan arkadaşlara ve Teknik servisten Soner Beye teşekkür ederim.

 • Baymak Temsilcisi20 Ekim 2016

  Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön