18 Nisan 2013

Baymak Kombi Tesisatını Tamamlayamadı!

1, 5 ay önce Diyarbakır Cey-Sa Doğalgaz Müh. Mak. Baymak bayii ile kombi ve proje işi için 1. 800, 00 TL. karşılığında anlaştık parayı da peşin verdim. En geç 15 gün içerisinde tüm işlemler bitmiş ve kombiyi kullanabileceğim söylendi ancak bugün itibariyle halen kombi bağlantısı işlemi sonuçlandırılamadı. (Herhalde parayı peşin vermekten kaynaklandı sanırım)

İlgili firma ile her görüştüğümde tamam bugün hallederiz, biz sizi ararız deyip başlarından saldılar. Yani anlayacağınız defalarca ilgili firma ile görüşmeme rağmen 1, 5 aydır evde elektrikli ocaklar ile ihtiyacımızı gidermeye çalışıyoruz. Bu da bize 361, 50 TL. Elektrik faturası olarak geri döndü. Bir daha baymak ürünlerimi.

Yasemin 138 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin 16 Ağustos 2013

    Şikayet mekanizması çok yavaş ilerliyor. Muhtemelen Şikayetim üzerinden 6 ay geçti. Ama bugüne kadar ilgili firma tarafından, montaj esnasında kendi imkanlarımla yaptığım harcama ve uğraş konusunda halen özür dilememiştir.

  • Baymak Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden tarafıyla gerekli görüşmeler gerçekleştirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hİzmetler Müdürlüğü

  • Baymak Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlanacaktır Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön