Baymak Kombi Ses Yapıyor, Servis Normal Diyor.

Gökhan A. |

2013 Mayıs-Haziran ayı gibi Luna 5 Baymak kombi aldım. Kışın kombinin ısıtma sistemini hiç kullanamadım. 35-40 derecelere getirdiğimde kombiden gündüz duyulmayan, fakat gece sanki çamaşır makinesinden çıkıyormuş gibi ses çıkıyor .Farklı zamanlarda iki tane servis çağırdım ; biri bu normal dedi, diğeri ise ses yok deyip önce ilgilenmek istemedi.

Ben sesi dinletince (evin wc si mutfağın hemen yanında olduğundan ve duvardan sesi çektiğinden, net bir şekilde gece duyulan o sesi alabiliyorsunuz) bu kombiden değil tesisatınızdan deyip kabalaştı. Sorunu çözmemesine rağmen çözüldü diye not düştü. Komşum çok rahatsız, ben yalnız yaşıyorum ilgilenemiyorum. Sizden sorunumu acilen çözmenizi rica ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru Gürültü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mart
  13:37

  Sayın İlgili;

  Tüketicimizin şikayetine istinaden; ilgili adrese servis yönlendirilmesi yapılmış ancak tüketicimiz müsait olmadığını ileterek, haber vereceğini bildirmiştir. Tüketicimizle teyitleşme yapılmıştır.

  Saygılarımızla;
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;

 • 20 Mart
  11:06

  Sayın İlgili;

  Tüketicimizin şikayetine istinaden; gerekli görüşmeler tarafımızdan yapılmış, cihazın genel kontrollerinin yapılması üzerine tüketicimizin isteği üzerine bugün saat 17:00 gibi ilgili adrese servis yönlendirilmesi yapılacaktır.

  Saygılarımızla;
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;