27 Eylül 2016

Baymak Kombi Arızası Giderilemiyor!

1 yıl önce satın almış olduğum "Baymak Luna Avant "marka ve model yoğuşmalı kombimiz 2015 yılı aralık ayından beri peteklerin üst kısımları ısınmakta alt kısımları soğuk kalmaktadır. Ayrıca su ısıtmada ısı çabuk yükselmekte çabuk düşmektedir. Gelen servisler kombinin gaz ayarlarını da karıştırdılar. Bu yüzden yüksek tutarlarda doğalgaz faturaları ödedim. 444 0235 nolu telefona Mayıs ayında arıza bildiriminde bulundum.

Merkezden servis istedim. 4 ay kimse gelmedi. 8 Eylül ve 22 Eylül de tekrar servis talep ettim. 23 Eylül 2016'da Ada Isı "firmasından gelen servis elemanı tesisat da problem var, kombi kurcalanmış gibi bahanelerle kombi ye hiçbir işlem yapmadan gitti. Baymak servis müdürünün geleceğini söyledi. Kombi deki problem devam ediyor. Baymak gibi bir firma sattığı ürünün arkasında duramadı. Bir daha Baymak bayilerinin önünden bile geçmeyeceğim.

İsmail 1.535 Okunma

Cevaplar

  • İsmail'in Teşekkür Mesajı13 Ekim 2016

    7 Ekim 2016 tarihinde Baymak Karabük yetkili servisi adresimize gelerek kombimizdeki arızayı gidermişler, kombimizin bozulan ayarlarını orijinal duruma getirmişlerdir. Kombimiz şu anda sorunsuz çalışmaktadır. Baymak Karabük yetkili servisi Hüseyin Temel bey e ve Baymak Merkez Servisinden Emine hanıma kombimizin arızasının çözülmesi için gösterdikleri gayretten dolayı kendilerine teşekkür ederim.

  • Baymak Temsilcisi27 Eylül 2016

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön