Yusuf O. Teşekkür Mesajı

Nihayet sözleşme iptal edildi. İlgi ve alakasından dolayı Baymak Satış sonrası Hizmetler Müdürlüğünde görev yapan Kamuran hanıma çok teşekkür etmek istiyorum.

Baymak İptal Edilemeyen Sözleşme!

Yusuf O. |

Bulunduğumuz semte doğalgaz bağlanma sebebiyle kombi araştırması içerisine girdik.Baymak Novadens ürününde hemfikir olduk.Bu ürünle ilgili olarak Çukurova Doğalgaz firmasıyla görüştük,verdiği teklifte mutabık olduk ve güvenip sözleşme imzaladık daha cihazı ve hiçbir hizmeti almadan fakat daha sonra başka bir bayi daha düşük fiyat teklifinde bulundu ve bizde Baymak cihazını bu firmadan aldık.İmzaladığımız ve hiçbir hizmet almadığımız sözleşmeyi diğer firmadan talep ettiğimizde ise çok tehditkar bir cevap alarak,sözleşmenin %7sini ödersek ancak iptal edeceğini söyledi(Sözleşmede böyle bir ibare bulunmamasına rağmen).Kurumsal bir firmanın ana bayisine bu hiç yakışıyor mu?

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf O.
  18 Haziran
  13:02

  Nihayet sözleşme iptal edildi. İlgi ve alakasından dolayı Baymak Satış sonrası Hizmetler Müdürlüğünde görev yapan Kamuran hanıma çok teşekkür etmek istiyorum.

 • Yusuf O.
  22 Mayıs
  15:06

  Maalesef sözleşmem iptal edilemiyormuş. Hiçbir ürün ve hizmet almadığım sözleşmem aynı zamanda senet niteliğindeymiş. Ve en yakın zamanda Baymak gibi kurumsal bir firmanın ana bayisi olan alo Çukurova doğalgaz firması icraya verecekmiş ellerindeki sözleşmeyi. Hakkımı sonuna kadar savunacağım. Buna seyirci kalan Baymak firmasını da kutluyorum.

 • 20 Mayıs
  14:03

  Değerli Tüketicimiz,

  Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir.

  Saygılarımızla,
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü