03 Nisan 2013

Baymak Hizmet Yok Servis Parası Var!

Kombime bakım yaptırmak kayıt aldılar. Bu arada kombi gaz bağlantı borusununda değişmesi gerekebilir diye not yazdırdım. Bazen çok az kaçırma oluyor kombi dışarıda olduğundan sıkıntı yok diyede belirttim.Çağrı merkezi çalışanı o fleks az bağlantı borusunu biz değiştiremeyiz demedi.

Israrla geç saate kalmayın gün ışığı olmadan bakım yapılmaz diye uyarmama rağmen 30 Mart 2013 günü akşam saat 21:00 de gezici servis tlf la geldiğini ve tam adres isteyen telefon açtı. Tekrarladım boşuna geliyorsunuz diye. kaçak varmış dedi. Ben de derdim kaçak değil bakım istiyorum diyerek tekrarladım. "Buraya kadar geldim bakayım dedi. Geldi. Bakım yapmadan geldim diye 50 TL de çok rahatça aldı.

Murat 101 Okunma

Cevaplar

  • Murat20 Nisan 2013

    Açıkcası son aşamada konuyu analiz edip(kayıtları da dinleyerek) benim sorunumla uğraşan bilgili ve ilgili bir "bayan" baymak personeline kadar gelişen süreci halen anlamakta zorlanıyorum. Ama baymak sorunu teşhis ettiği andan itibaren her şeyi düzeltti ve memnuniyetimi sağladı.

  • Baymak Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden gerekli işlemler yapılarak tüketicimizden teyit alınmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hİzmetler Müdürlüğü

  • Baymak Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlanacaktır Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön