22 Mart 2013

Baymak Gaz Tüketimi Fazla!

Yaklaşık 5, 6 ay önce yeni taşındığım evimde müteahhit tarafından takılan Bayma a ait termotech marka kombi bulunuyor. kombiyi 38, 40 derecede yakmama rağmen her ay 280, 300 tl arası fatura ödüyorum.

Binada emsal kombiler ile dubleks daireler benim kadar fatura ödemiyor. defalarca servis çağırmama rağmen geldiler baktılar, her gelen gaz ayarları. voltaj . su basıncı, gaz basıncını kagıda yazdılar kombide bir şey yok diyerek gittiler.

Benim ısınamadan 300tl fatura ödememe bir çare olamadılar malesef. kombinin iadesi ve değişimini istedim müşteri hizmetleride ki personel bunun için gelen teknisyenin rapor yazması gerektiğini söylüyor. gelen teknisyende buna yetkilerinin olmadığını söylüyor.

Ramazan 1.071 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan04 Nisan 2013

  kombiyi söküp atölyenizde test içinde benden ücret talep ettiğinizide belirtirim.

 • Ramazan04 Nisan 2013

  önce baymak marka ürün kullandığım için teşekkür ediyorsunuz ama müşteri memnuniyeti diye birşeyden hiç bahsetmiyorsunuz. memnun olan bir müşteri size on müşteri getirir memnun olmayan müşteri ise sizden 20 müşteri götürür.çevremde olan tanıdığım herkese baymak tarafından nasıl mağdur edildiğimi anlatacağım.bu kombiyide en sonunda bir tv kanalı çağırarak caddede ibret olsun diye yakacağım ve kurtulacağım.hukuki olarakta hakkımı sonuna kadar arayacağım.

 • Baymak Temsilcisi01 Nisan 2013

  Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden gerekli bilgilendirmeler gerçekleştirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

 • Baymak Temsilcisi22 Mart 2013

  Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlanacaktır Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön