Baymak Garantili Üründen Ücret İstiyor!

Serkan Ç. |

İki ay önce milyarlarca lira vererek Baymak markalı bir kombi aldım.Petekleri dahi hiç kullanmadım.Kombide geçen hafta durup dururken ufak bir sorun oluştu.Gaz kokusu geliyordu. Baymak'ı aradım.Garantili ürünüme bir servis talep etmek istedim ,fakat Baymak görevlisinden aldığım cevap şok ediciydi.

Yetkili servis gelir, fakat arıza başka bir nedenden kaynaklanıyorsa sizi yönlendirir ve geliş ücreti olarak 30 TL talep edebilir dediler.Böylesine büyük kurumsal olduğunu düşündüğüm bir firmanın garanti verdiği ürününden bile yol parası talep edebilecek olması gerçekten düşündürücü.Kuralları olduğunu söyledikleri bu uygulamayı kınıyorum.Demek ki müşteriye verdikleri değer bu kadar.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Ç.
  20 Haziran
  20:41

  Siz buna bilgilendirme mi diyorsunuz.aynı şeyleri bana tekrar tekrar söyleyerek kapattınız.Müşteriye verdiğiniz memnuniyet anlayışı bu demek ki...Eleştirilere şikayetlere açık olmayan ve şikayetler karşısında kendine bir pay çıkararak doğruyu misyon edinmeyen bir firma zaten hiçbir zaman büyüyemez aksine bilinçli tüketiciler karşısında ivme kaybetmeye mahkum olur. Müşteri yönetimini çok iyi bilen bir firma zaten 1 müşterinin en az 100 müşteri demek olduğunu da çok iyi bilir.
  teşekkürler.

 • 17 Haziran
  16:12

  Sayın İlgili;

  Tüketicimizin şikayetine tarafıyla irtibata geçilerek gerekli bilgilendirmeler gerçekleştirilmiştir.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla;

  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü