19 Mart 2013

Baymak Fahiş Parça Fiyatı!

1 ay önce Baymak kombimiz E03 hatası verdi. garanti süresi biten kombimin arızasını ınternetten araştırdım hava prosestati arızalı yazıyordu. 2 gün sonra servisi aradık. Ama servisten fiyat almadık çünkü nette en fazla 130 tl yazıyordu. baymak bu parçanın arıza verdiğini iyi biliyordu hemde sık sık arıza veren bir parça.

Neyse servis geldi sanki herşey senaryo gibi hemen açıp 10 cm çapında küçük bir parça onun montajını yaptı. ve aynı zamanda çok şey yapmış gibi bakımını da yaptı. Birde '' abi sizin kombi çok temiz. '' dedi. Hava prosestati tam 210 TL kombinin kendisi 1600 tl. Bence Baymak kombi değil hava prosestati üretsin ve servis hizmeti versin. Yetkilileri aradı parça orjinal dedi komedi.

Osman 158 Okunma

Cevaplar

  • Osman 19 Mart 2013

    Evet aradılar ama kombinin markasını sordu. Bende size dönerim dedim. Telefon açtım meşgüldü 5 kez. Sorun çözülmedi sadece bir bayan aradı kombinin markasını sordu. markasını yazayımda sizde fiyatını altına yazın bakalım ne kadar görelim. Baymak Luna avant 240Fi ve 2 yıllık kombi.

  • Baymak Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden gerekli görüşmeler gerçekleştirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

  • Baymak Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlanacaktır. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön