18 Şubat 2016

Baymak Energy Digit Kombi Su Akıtıyor...

Yaklaşık 2,5 sene önce 10 daire olarak taşındığımız apartmanda müteahhit'in taktırdığı Energy dg 240 fi model Baymak kombi herkeste arıza verdi ve bir çok kişi kombisini değiştirdiği gibi geri kalanlarımız da değiştirmeye mecburuz. Arıza verdiğinde çağırdığımız beta teknik servis her seferinde sorun yok dedi ve ayak basma parası aldı. Derken garantisi bitti kombinin. Şu an kombinin su tesisat kısmı hiç çalışmıyor ve sadece kalorifer kısmı çalışıyor. (ilk önceleri kendi kendine su tesisat kısmı çalışıp duruyor demiştik beta servisine ama geldiğinde çalışıyordu ve bizim söylemlerimizi hiç dikkate almadı sorun yok dedi. ) harıl harıl hiç durmaksızın su akıtıyor (2-3 saatte bir 5 litrelik kapla su döküyoruz. ) (telefon 3 saatte bir alarma ayarlı suyu boşaltmak için) zaman zaman gürültülü çalışıyor. Önceleri durmadan basıncı düşerken şimdi de durmadan basıncı artmaya başladı.

Özer 1.300 Okunma

Cevaplar

 • Özer 15 Mart 2016

  Baymaka tavsiyem şudur. Servis ağını güçlendirsin. çünkü bu marka kombiyi kullanan çok kişi var. Bi marka şöyle uygulama yapıyor. Mesela bölgeyi 3 parçaya bölmüş. her gün birine gidiyor ve onlardanda sorun olmayanlardanda hiç ücret almıyor. (işi bilmeyen biri benim kombim gibi kullanım suyunda bir şey yok diyerek 3 kez ayakbastı parası alıp benim kullanım suyum tamamıyla çalışmadığında aldığı bu parayı geri vermiyor, şohbenin damlamasında sorun yok diyipte şimdi 3 saatte 5 litre kova su damlamaya hata yaparak garantisini geçirdik bir de sizden ayakbastı parası aldık en azından aldığımız ayakbastı paralarını geri verelim demiyor)

 • Baymak Temsilcisi18 Şubat 2016

  Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

 • Özer 18 Şubat 2016

  Bazı tanıdıkların Baymak novadens den çok memnun olduğunu biliyorum ama bende tüm apartmanın Baymak energy digit 240 fi den memnun olmadıklarını biliyorum ki bunlardan biride benim. Şimdi kombiyi değiştirmek için novadensmi alayım başka markamı ikilemdeyim. Tabi bir de beta servisi gibi bir servislerinin olduğu bi durumda ikilemim dahada artıyor.

 • Özer 18 Şubat 2016

  Sonra apartman yöneticisinin uyarısıyla ki kendiside aynı yanlışı yaptığından kombinin üzerindeki reklamı olan beta servisi değil de diğerini çağır dedi ve bende diğer servisi çağırdım. Diğer servis kombi kazanı delinmiş ve yine bi parçanın yandığını söyledi. Ve 300-400 civarı masraf çıkar dedi. Buraya yazmamım sebebi Baymak firmasının bunu bilmesini ve hem ürettiği energy digit 240 fi de aynı apartmanda 10 dairede birden arıza vermesini bi düşünmelerini ve yine servislerinin birinin sorun yok diyip diğerinin 300-400 TL masraf çıkarmasını bilmelerini istememdir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön