22 Aralık 2015

Baymak Defolu Kazan Gönderdi.

Baymak'tan Kasım 2015 ayında aldığım 200000 kalori katı yakıt kazanı delik çıktı. Değiştirilmesini istedim. Israrla kaçındılar ve kazanı keserek derme çatma bir elektrik kaynağı yapıp kötü bir görüntüyle bıraktılar. Tekrar değişim istedim. Arıza giderildi diyorlar. Yeni kazan arızalı olur mu? Olursa ne olur? Tabi ki geri alınır. Yeni kazan bu böyle mi olur? Yetkilileri ilgilenmiyor. Resimlerde bana verdikleri yeni kazana bakın. Biz buna mı para verdik beyler?Şikayetçiyim.

Tevfik 320 Okunma

Cevaplar

 • Tevfik12 Nisan 2016

  mağduriyetimiz halen devam etmektedir. firma nerede? ? ? ? ? ? ? ? ?

 • Tevfik10 Nisan 2016

  sorun çözmekte sıfır puan hak eden bir firmadır.

 • Tevfik10 Nisan 2016

  ayrıca müşterisi ile dalga geçmeyi kendilerine amaç edinen bir firma gibi hareket etme. kendi hatalarını müşterisine mal etme çabası içinde hereket etmektedirler. yasaya git... . gibi tehditler savurmaltadırlar.

 • Tevfik10 Nisan 2016

  aynı kazan tekrar su kaçırıyor. Baymak firmasına ihbarda bulundum. ancak sonuç alamadım. bu nasıl firma anlayamadım. hatalı mal gönderiliyor. arıza işlemi yapılıyor. değişmesini istiyorum tehtid edercesine beni mecbur olduğum düşüncesiyle köşeye sıkıştırma çabası içine girerek şartlar i, lERİ sürüyorlar. yaptıkları kazan 3 ay bile olmadan tekrar su kaçırıyor. kendilerine düşeni yapmayıp hatalı malı inatla bırakmaya çalışıyorlar. yasal yollardan kazanı iade etme çalışmalarına başladım. ayrıca bütün masrafımında baymakça ödenmesini talep ediyorum. baymaktan kazan alacaklara tavsiyem iyice araştırmadan almasınlar. müşterisini mağdur eden ve yasaları hiçe sayan firmadır.

 • Tevfik05 Ocak 2016

  koca Baymak bu kadar basit bir firma haline gelmiş. yazık. çok yazık

 • Tevfik28 Aralık 2015

  sadece kayıt altına almakla iş bitiyor galiba dönüş yapıldı. arıza giderilmiştir deniliyor. kazanın hali resimlerde görülüyor. yeni kazana arıza giderme işlemi yapan firmayı ilk defa görüyorum. hayretler içindeyim hala.

 • Baymak Temsilcisi22 Aralık 2015

  Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

 • Tevfik22 Aralık 2015

  ayrıca satın aldığımda bu kazanın 7 yıl garantili olduğu bölge tarafındanda teyyit edilerek bana söylendi. şimdi 2 yıl işlemi yapılıyor.

 • Tevfik22 Aralık 2015

  elimde daha başka resmlerde var. yayınlayamadım. inşallah yasal takibatta kullanacağım. bu kazana yeni kazan parası ödedik. firmayla yaptığımız görüşmelerde fabrikada yapılan aynı kaynak yapılacak demişlerdi ve ben ısrarla değişmesini istemiştim. ısrarla kaynatmak istediler ve gelip kazanı bu hale getirdiler. tam bir fabrika kaynağı. köşedeki soğuk demirci bile daha güzel yapardı. bilmem ne kadar dayanır bu elektrot kaynağı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön