19 Mart 2013

Baymak Çağrı Merkezi İlgisiz!

15.03.2013 cuma günü akşam 17:00'da başlayıp 17.03.2013 pazar günü akşam saat 21:00 civarı olumsuz olarak sonuçlanan servis hizmeti alma çabamız, çağrı merkezinizin ilgisizliği, yetki servis çalışanı diye gönderdiğiniz arkadaşın bilgisiz ve ilgisiz.

Firma politikalarınızın müşteri memnuniyetsizliği üzerine kurulu olması ve Ankara'nın soğuk kar yağışlı ayaz soğuğunda 7 aylık bebeğimi 2 gün soğukta bırakmanız nedeni ile '[email protected] baymak. com.tr' adresinize bir mail attım; ama ne mailime ne de buradaki şikayetime olumlu veya mağduriyetimi giderici bir dönüşünüz olmayacağınızı bildiğimden kombinizi daha profesyonel ve müşteri odaklı başka bir firma ile değiştireceğim.

Engin 129 Okunma

Cevaplar

 • Engin 09 Nisan 2013

  Son olarak beni arayan her yetkiliye ifade ettiğim bir cümleyi buradada yazmak isterim. Evet "ben sadece bir müşteri olarak bulunmaz hint kumaşı değilim ama bir mağduriyetim var giderilmesi için gayet mantıklı ve makul şeyler talep etmekteyim."

 • Engin 09 Nisan 2013

  Bu platformda 2 si red edilmiş 6 tane kaydım var. Baymak firmasının Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğündeki bir yetkili ile defaatle görüştüm ve bu görüşmelerimi buradaki kayıtlarıma ekledim. Ankara Bölge Müdürü aradı. Kendisi ile görüştüm. Kendisi ile ortak bir noktada buluştuk ve mağduriyetimin giderilmesi için bir yol yöntemde anlaştık. Bana durumu Genel Müdürlüğüne ileteceğini ve dönüş yapacağını ifade etti. Bu durumların bir kısmını bu platformda dile getirdim. Yeri geldi teşekkür ettim yeri geldi sitemimi belirttim. Bir buçuk haftadır ki Baymaktan beklediğim telefon bu gün geldi. Saat 14 gibi bir hanım efendi aradı. O anda müsait olmadığımı belirttim ve 10 dakika sonra aramasını söyledim. Yaklaşık bir saat sonra yine benim kendilerine ulaşmam neticesinde bana dönüş yaptılar. Ve ne oldu biliyor musunuz? Yaşadıklarımı kendileri anlatmaya çalıştı ve arada atlanan ve hatalı bilgiler olduğu için sözlerini bölmek zorunda kaldım ve sıfırdan genel olarak yaşananları ifade ettim. Sanki Ankara Bölge Müdürleri ile yapmış olduğumuz görüşmeler ve evime daha sonradan gelen servis yetkilileri yokmuş gibi bana garantiniz artık devam etmiyor dediler. Mağduriyetimi gidermeyi boş verin garantiniz devam etmesi için taktırdığınız pompayı sökün biz gelelim orjinal garanti pompa takalım garantiniz devam etsin dediler. Ankara Bölge Müdürü ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğünden görüştüğüm hanım efendi ve Baymak'ın Hollandalı bir firmaya satışından dolayı İçimde azıcık bir umudum vardı. İçimde azıcık bir beklentim vardı. Ama nafile satıştan sonraki yönetimin anlayışı da müşteri odaklı değil bence. Arayan hanım efendi abartılı şekilde ifade edersem" biz baymak olarak kombiyi satar geçeriz" dedi çıktı işin içinden. Banada baymaka teşekkür etmek ve sadece benim değil tanıdığım bildiğim görüştüğüm sesimi duyurabildiğim herkese sakın ama sakın baymak kulanmayın demek düştü. Yaşattığınız her şey için size çok teşekkür ederim Sayın Baymak.

 • Engin 25 Mart 2013

  15. 03. 2013 Cuma günü ve hafta sonu yaşadığımız sıkıntı için bu internet sitesi üzerinden 1693005 numaralı şikayet kaydını açtım. Bu sayfadaki karakter kısıtı nedeni ile şikayetimi ayrıntılı olarak [email protected] com. tr adresine de mail attım. Baymak yetkilileri bu sayfadaki şikayetime sanki çok müşteri odaklı görünmek için standart cevaplarını yazarak cevapladılar. Sonra bir hanım efendi beni arayıp mağduriyetimi gidereceğini belirtti; ama sonuç koca bir sıfır. Şimdi 3 gün boyunca baymak yetkililerinin yaptığı her hata için bir şikayet başlığı açmaya çalışacak ve baymak'ı imkanım olan her platformda ifşa edeceğim. Baymak'ın baştan savma cevapları için bknz. 1693005 numaralı kayıt.

 • Engin 25 Mart 2013

  Ve beklenen oldu. Baymak yetkilileri hafta sonu dahil olmak üzere ne mağduriyetimi giderdiler ne de arayıp bilgi verdiler. Başka ne beklenebilirdi ki zaten.

 • Engin 19 Mart 2013

  Saat 11:50 itibari ile Baymak Satış Sonrası Hizmetleri Müdürlüğünden ilgili bilgili ve kibar bir hanımefendi aramış ve yaşadığımız sıkıntılarla ilgilenebileceğini ve mağduriyetimi giderebileceğini belirtmiştir. Kendisi bu hafta içi gerekli görüşmeleri yaparak bizlere dönüş yapacağını ifade etmiştir. Umarım söyledikleri gerçek olur ve gerçekten müşteri memnuniyetini baz alan bir firma ile çalıştığım hissi bende uyanır. İsmini açıklamanın sakıncalı olabileceğini düşündüğüm isminizi zikretmediğim sayın yetkili ilginize şimdiden teşekkürler.

 • Engin 19 Mart 2013

  Sayın Yetkili; Yukarıdaki mesajınızda "Tüketicimizin şikayetine istinaden gerekli görüşmeler gerçekleştirilmiştir. " gibi bir ifadeniz bulunmakta. Acaba dün tarafıma 16:36 da gönderilen "Göndermiş olduğunuz maile istinaden iletişim bilgilerinizi tarafımıza göndermeniz halinde en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. " mailinize istinaden 16:54 de tarafınıza cep telefonum dahil olmak üzere iletişim bilgilerim konusunda dönüş yaptım. Bu mailimden sonra kurumuzundan tarafıma hiçbir dönüş olmamıştır. "Gerekli görüşmeler gerçekleştirilmiştir" ifadenizden kastınız bana gönderdiğiniz mail midir?

 • Baymak Temsilcisi19 Mart 2013

  Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden gerekli görüşmeler gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

 • Baymak Temsilcisi19 Mart 2013

  Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön