02 Ağustos 2017

Baymak Bh11 Şofben Arızası!

Baymak BH11 model şofben aldığım günden beri 2 ayda bir arıza veriyor. Akış anahtarı denilen plastik bir parçanın arızalanması sebebiyle defalarca elim yandı. Parçayı değiştirdik. 1 hafta sonra yine arızalandı. Gelen servisler her defasında farklı farklı yönlendirme yaptı. Dediklerini de yaptık ama çözüm bulamadık. Yine aynı parçanın takılı kalması sonucu şofbenden litrelerce su boşaldı. Kartı, kazanı, bacasına kadar su doldu.

Sonunda fabrika bu parçanın plastik olmaması gerektiğine karar vermiş olacak ki metalini çıkarmış. Madem böyle hatalı bir parça üretimi var niye servis kayıtlarınıza bakarak bilgilendirme yapmazsınız. Küçücük bir parçanın arızası bütün şofbene mal oldu. Çocuklu evde sıcak su olmadan ne kadar beklemem gerekir sizce? Ne kadar bir sürede çözüm üretmeyi düşünüyorsunuz? Garantisi devam eden parça yüzünden oluşan diğer arızaların ücretini de talep edin tam olsun Baymak!

Duygu 4.516 Okunma

Cevaplar

  • Duygu'nun Teşekkür Mesajı22 Eylül 2017

    Hızlı çözümünüz için teşekkürler. Umarım aynı sorunla tekrar karşılaşmam

  • Baymak Temsilcisi02 Ağustos 2017

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön