Baymak Arızalı Klima İçin Bekletiyor!

Serkan M. |

Soğuk ve karlı dönemde aldığımız yeni Baymak premium klimanın arızalı kartı fabrikaya kontrole gitti. 444'lü numara kötü, 12 dk.' dan önce bakan olmadı. Bekleme rekorum 23, 5 dk. 4. gün hala problem belli değildi. "sizi bilgilendireceğiz" yanıtları . 2 gün sonra aradığımda "parçada sorun yok, servise geri göndereceğiz" dendi.

Dış ünitenin değişmesi talebim ise "devamlı" toplantıda olan müdürlerden imza almayı "başaramayan" departman, 10. günde "belki" takılabileceğini belirtti. Müşterinin mağduriyetini giderme, memnun etme kaygısı olan bir firmanın tutumu değil bu. Ne kadar zorlasam da, ellerindeki imkanları kullanmadıkları, umursamadıkları için 9. günde hala yeni klimamızla donarak çalışıyoruz.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ocak
  11:46

  Sayın İlgili;

  Tüketicimizin şikayetine istinaden; 13.12.2013 tarihinde cihazın değişimi yapılarak yeni cihaz takılmıştır. Tüketicimizle teyitleşme yapılmıştır.

  Saygılarımızla;
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;

 • Serkan M.
  13 Aralık
  11:24

  Baymak'ı tercih ettiğime pişmanım. Sıfır klima arızalı. 10. günde hala soğuktayız. Yetersiz teknik servis elemanları, fabr teknik md. Mustafa beyin bilinçsiz talimatıyla sağlam parçayı söktü. Müşteri ilişkilerine 15 -24 dk bekledikten sonra bağlanabiliyorum. Tüm yetkililer her nasılsa her zaman toplantıda. Soner Bey'in Müşteri ilişkileri departmanı Emine Hanım'ın şefliğinde dökülüyor. Gülçin Hanım arayacağım diye söz verip tutmayanlardan. İşler yürümüyor mu? Yürüyor. prosedürlere uygun, yasaya uygun, müdürlerin rahatlığında yürüyor. 15 günde klima takılırsa sanırım mutlu olmam gerekecek. Bu da Türkiye'nin tüketici hakkındaki yasal ayıbı.

 • 12 Aralık
  12:34

  Sn Tüketicimiz,

  Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir.

  Saygılarımızla,
  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü