20 Ağustos 2016

Baymak 12000 Btu Elegant Plus Soğutma Problemi!

Bir buçuk ay önce almış olduğum klima sorunsuz montajı yapılmasına rağmen sürekli azalan soğutma performansıyla 1-2 hafta önce hiç soğutmamaya başladı. Mersin Baymak servisini aradım. Telefona çıkan bayan o gün dolu olduklarını, ancak servis ekibinin ertesi gün gelebileceğini söyledi. Mecburen kabul ettim. Ertesi gün öğleye doğru tekrar aradım. Görevli o gün servisin kesinlikle geleceğini söyledi, bekledik.

Birkaç arama sonrası ulaşabildiğim servis görevlisi akşam üzeri geleceklerini söyledi. Biraz daha beklemeden sonra geldiler. Klimayı kontrol ettiler. Gazının azaldığını söylediler. Gaz yüklemesi yapıldı ama montajı yapılalı bir ay olmamış klima nasıl böyle bir arıza yapar. Ayrıca yalnızca 1-2 hafta geçmiş olmasına rağmen klima yine soğutmuyor. Mersin gibi sıcak şehirde epeyi mağdur olduk, daha ne kadar mağdur oluruz bilmiyorum. Klimanın değiştirilmesini talep ediyorum.

Erkan 1.829 Okunma

Cevaplar

  • Erkan'ın Teşekkür Mesajı06 Eylül 2016

    Sorunu kısa sürede çözdüğü için Baymak firmasına teşekkür ederim.

  • Baymak Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön