13 Haziran 2013

Baykan Grup Satış Sonrası İlgisizlik!

31 Mayıs Cuma günü kiracısı olduğumuz evdeki kombinin bozulması sebebiyle aradığımız servis, kombinin 10 yılın üzerinde kullanılmış olmasından dolayı ömrünü tamamlamak üzere olduğunu, beyninin ara ara arıza verebileceğini söyleyerek yeni bir kombi almamızı tavsiye etti. Biz de aynı markadan bir kombi aldık.


Kombi takıldı ancak faturayı teslim etmemişler. Annem o gün sormayı akıl edememiş. Ertesi gün aradım ve kargoya vermeleri istedim. Bu hafta başına kadar gelmedi. Tekrar aradım. Postaya verdiklerini söylediler.


Sanırım postada kayboldu. Ellerindeki nüshayı tarayıp mail atmalarını istedim. Mail de göndermediler. Sonuçta henüz elimize ulaşan bir fatura yok. Firmayı ciddi bulmuyorum.

Funda 414 Okunma

Cevaplar

 • Funda27 Ağustos 2013

  Tüketici ve özellikle kiracı olarak hakkımı aradım.İyi çalışmalar.

 • Baykan Kombi Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Öncelikle kargo tarafından yaşanan olumsuzluktan dolayı özür dileriz. Almış olduğunuz kombiyi iyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Saygılarımla.

 • Funda'nın Teşekkür Mesajı16 Temmuz 2013

  Faturanın orijinalini kargoladıklarını söylemek için aradılar. Ancak evde kimseyi bulamadıkları için kargo kendilerine geri dönmüş! Nasıl bir sistemse? Tekrar gönderdiler. Neyse sonuç olarak faturanın orijinali kargoyla geldi.

 • Funda'nın Teşekkür Mesajı17 Haziran 2013

  13 Haziran günü mail olarak faturayı göndermişler. Ama hala orijinali gelmedi. Firmanın artık takip edeceğini sanmıyorum. Tüm ilgi kombiyi satana kadardı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön